Twin

Projektujemy i budujemy wspaniałe produkty

TwinTargets łączy najlepszych programistów i designerów z całego świata - dzięki temu tworzenie aplikacji jest łatwe, korzystne i przejrzyste.

Twin
Twin

Dlaczego robimy to co robimy?

Wierzymy, że stworzenie strony lub aplikacji powinno być łatwe i przyjemne, a także dostępne dla każdego bez względu na budżet początkowy.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy strony internetowe, aplikacje mobilne oraz webowe, od prostych prototypów, MVP z kilkoma funkcjonalnościami, po złożone rozwiązania. Niezależnie od tego, czy masz tylko pomysł, czy gotowy projekt - produkt planujemy razem z Tobą, wykonujemy i dostarczamy dla Ciebie według przejrzystego procesu za z góry określoną, stałą kwotę.

Zapewniamy ci dostarczenie światowej klasy aplikacji - albo współpracując z Twoim istniejącym zespołem, albo tworząc samodzielnie - i angażujemy Cię w rozwój produktu na każdym etapie.

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów technologicznych poprzez wykorzystanie najlepszych globalnych talentów technicznych, którymi zarządzamy.

 • Aplikacje mobilne

 • Aplikacje webowe

 • Portale internetowe

 • Strony i sklepy internetowe

Co zyskujesz?

 • Niezmienna, z góry ustalona cena

  Koszt nie ulegnie zmianie z upływem czasu. Pozwala to na ustalenie budżetu z góry oraz skupienie się na idealizacji produktu zamiast na pilnowaniu finansów

 • Elastyczność

  W razie potrzeby dostosujemy się do zmian w kontrakcie oraz terminie wykonania, a jeżeli wymaga tego sytuacja, renegocjujemy finalną cenę

 • Transparentny proces

  Regularne spotkania, informacje zwrotne, demo z postępami prac sprawia, że masz wszystko pod kontrolą

 • Dedykowana osoba do kontaktu

  Zawsze masz styczność z jedną i tą samą osobą, która zarządza Twoim projektem i zna go od A do Z

 • Doświadczenie

  Otrzymujesz zespół złożony z samych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy mają na swoim koncie ponad 500 udanych projektów.

 • Brak wciskania kitu

  Nie będziemy Ci mówić, że zrobimy wszystko tak jak sobie życzysz, zamiast tego doradzimy Ci najlepszą drogę do zrealizowania Twojego celu

 • Konsultacje

  Jako doświadczeni konsultanci pomożemy Ci upewnić się, że pieniądze zainwestowane w technologię zostaną dobrze wydane, a Ty wdrożysz tylko te funkcje, które są najbardziej korzystne.

 • Własność klienta

  Cała własność intelektualna oraz prawa autorskie są Ci przekazywane po zakończonym projekcie

Jak to działa?

Twin
krok 1

Analiza i przygotowanie planu projektu

Podczas pierwszej rozmowy omawiamy produkt, który chcesz zbudować lub sprawdzamy co już masz i jak możemy to rozwinąć. Po dokonaniu oceny jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie orientacyjną wycenę i plan działania. Szczegółowo określamy co zostanie przygotowane na jakim etapie.

Twin
krok 2

Projektowanie designu

Wspólnie pracujemy nad przygotowaniem interfejsu i graficznej wizualizacji, dbając o każdy detal, tak aby swobodnie przejść do programowania.

Twin
krok 3

Budowa aplikacji

Tworzymy Twój produkt etapowo, w taki sposób byś miał pełną kontrolę nad ewentualnymi zmianami.

Twin
krok 4

Testowanie

Każdy projekt jest testowany przez zespół specjalistów, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia błędów w przyszłości.

Twin
krok 5

Wdrożenie oraz obsługa

Gdy produkt zostanie ukończony, możemy albo przekazać wszystko Tobie i Twojemu zespołowi, albo zostać na pokładzie jako wsparcie techniczne, by utrzymywać funkcjonowanie aplikacji lub kontynuować jej budowę.

Case study

Twin

Stworzyliśmy aplikację, która pomaga maturzystom w nauce!

MATURATOR to kompleksowe narzędzie do nauki stworzone z sympatii do maturzystów! Aplikacja zawiera szczegółowe plany nauki na każdy dzień klasy maturalnej starannie przygotowane przez laureatów olimpiad przedmiotowych, byłych wybitnych maturzystów oraz członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Po wybraniu przedmiotów każdego dnia otrzymywane są powiadomienia z partią materiałów do przerobienia na dany dzień. Kompleksowy plan uwzględnia czas na wielokrotne powtórzenie materiału, zadania ze zbiorów oraz przerobienie dużej liczby arkuszy maturalnych

Wykonana praca:

 • UX/UI Design
 • Android
 • Back-end development
 • Testing

Kompleksowa platforma rezerwacji usług rowerowych

FixMyCycle to wspaniała alternatywa dla warsztatów rowerowych. Aplikacja zawiera dwie opcje rezerwacji usług naprawy jednośladów: podstawowa i rozszerzona. Użytkownik może zarezerwować usługę na miejscu lub z dojazdem do domu. Platforma pomaga zaoszczędzić niepotrzebnie stracony czas oraz fundusze.

Our job:

 • UX/UI Design
 • PHP, ReactJS
 • Back-end development
 • Testing
Twin
Twin

“ Wspaniałe i owocne doświadczenie. Zero problemów z komunikacją, wprowadzenie nowej funkcji i edycji obecnej było gotowe już następnego dnia! Moja aplikacja mobilna została wykonana na czas i działa bardzo dobrze. Dodatkowo design i interfejs okazał się dużo atrakcyjniejszy niż oczekiwałem. Zdecydowanie polecam!”

Uzyskaj wycenę

Omów swój projekt z naszym specjalistą i otrzymaj wstępną wycenę w ciągu 48h!